одним з видів додаткових послуг нашої компанії є звичайно РЕМОНТ та ОБСЛУГОВУВАННЯ техніки, пошук та замовлення аналогів запчастин для сільськогосподарської техніки

У нинішній час спецтехніка дуже затребувана і область її застосування дуже широка, починаючи від численних щоденних перевезень і закінчуючи земле-обробкою і заготівлею.

Оскільки багато роботи, в яких використовується спецтехніка, є потенційно небезпечними, то до них пред'являються підвищені вимоги за такими показниками як надійність, потужність, безаварійність.

Сучасна спецтехніка, як вітчизняного, так і імпортного виробництва коштує досить дорого, тому для більш швидкої її окупності та ефективності застосування потрібно своєчасне і якісне забезпечення її безперебійної роботи.

Ремонт спецтехніки повинен проводитися тільки кваліфікованими фахівцями, інакше велика ймовірність того, що вам доведеться вже через деякий час знову звертатися в сервіс.


Основними перевагами нашої компанії при ремонті спецтехніки є:

  • низькі ціни при високій якості виконаних робіт;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гнучка система знижок;
  • постійний контроль і технічне обслуговування спецтехніки на постійній основі;
  • серйозний підхід до виконання кожної роботи.
  • Також на складах нашої компанії є великий асортимент запасних частин, що дозволяє виключити можливість простою техніки і значною мірою скоротити час на її ремонт.

Ремонт спецтехніки проводиться фахівцями нашої компанії, які мають спеціальну освіту і великий досвід роботи, завдяки чому, якість роботи завжди знаходиться на самому вищому рівні.

Наша компанія завжди готова здійснити якісний ремонт спецтехніки!